Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery
ZOOM
Pictures
foto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery

Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery

České Loutky - cechovní dílna

Náš oblíbený kostlivec Bonnie v dřevěné verzi. Ručně vyřezávaná a malovaná loutka, která krásně tančí a skvěle se hodí na performerské představení.


Množství
USD 2 858change currency
Cost to ship to USA. Change ship to country. USD 23
Na objednávku
Doba výroby je 8 týdnů
Přehled
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Na zakázku
  • Character: Kostlivec

Bonnie - taneční loutka tentokrát ze dřeva

Bonnie neboli ''Boník'' je jednoznačně jedním z našich nejoblíbenějších loutkových charakterů. Kdo by si nezamiloval přátelský obličej s velkýma modrýma očima? Navíc rošťácké zelené botasky mu dodávají šmrnc. 

Tato verze je celá z lipového dřeva s krásnou povrchovou úpravou a ručním malováním. Dřevěný Bonnie se úžasně pohybuje a ještě lépe tančí. Nadčasová loutka, která je zároveň uměleckým dílem.

Máte zájem o Bonnie dřevěná ručně vyřezávaná loutka? Napište nám a vyberte si barvu očí či botiček. Doba výroby je zhruba 8 týdnů.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!

8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

chiara 8. 6. 2023bbbbbNačíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyNovinky

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě