Princezna Jana LoutkaPrincezna Jana LoutkaPrincezna Jana LoutkaPrincezna Jana LoutkaPrincezna Jana Loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Princezna Jana Loutkafoto: Princezna Jana Loutkafoto: Princezna Jana Loutkafoto: Princezna Jana Loutkafoto: Princezna Jana Loutka

Princezna Jana Loutka

Ostatní

Princezna Jana Loutka Tato nádherná Princezna Jana je originální, ručně vyrobená česká loutka. Patří do naší pohádkové kolekce Loutky Královského Dvora.


Množství
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníEUR 21
skladem (2 ks)
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 40 cm (15,7 palců)
  • Váha: 0,6 kg
  • Materiál: Sádra
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Výstavní (nízká)
  • Rod: Dívka
  • Postava: Princezna
  • funkce 0

Princezna Jana je skvělá loutka vhodná pro každou generaci. Povšiměte si úžasných detailů na jejích šatech. Zlatá výšivka, krajkový límeček a kombinace světle filkové a sytě zelené barvy, krásně ladí s jejími vlnitými vlásky a usměvavýma hnědýma očima. Co naší princeznu dělá ještě roztomilejší,je žabka, sedící na její pravé ruce a zlatá korunka, která jí dodává královský vzhled.

Celá loutka je ručně vyrobena, včetně ručně šitých šatiček a ručně malovaného obličeje. Tato rozkošná princezna Jana vám vykouzlí úsměv na tváři a dodá pohádkovou atmosféru vašemu interieru.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Princezna Jana Loutka mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.czHodnocení produktu (2)


Kim Luker 29. 8. 2020bbbbb

I bought this as a birthday gift for my daughter, who is fascinated with marionettes. It is beautiful! Iʼm so pleased with the quality. Thank you!

Objednaná loutka:Princezna Jana Loutka
Reneeʼ 8. 1. 2016bbbbb

Once again perfect communication and service thank you. You sure made a little girl smile with glee with you fast service

Objednaná loutka:Princezna Jana Loutka


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Království jako na dlani

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny