Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítciDvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítci
ZOOM
Pictures
foto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítcifoto: Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítci

Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítci

České Loutky - cechovní dílna

Krásní z lipového dřeva luxusně vyřezaní skřítci byli vyrobeni na zakázku. Svůj nový domov našli v dětském pokoji u jedné české rodiny.


Množství
CZK 119 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
NA OBJEDNÁVKU
Tyto loutky jsou jedinečné originály, foto je ilustrační, tito skřítci už svůj domov mají, ale rádi vám vyrobíme loutku přesně podle vašeho přání.
Přehled
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 1,5 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Na zakázku
  • Character: Skřítek

Unikátní skřítci z jedinečné pohádky

Byl jednou jeden tatínek a ten měl (a stále má) své děti tak moc rád, že jim napsal pohádku. Pohádku o dvou skřítcích. A protože má rád i loutky, rozhodl se pohádku dětem nejen vyprávět, ale i hrát. A proto si nechal vyrobit loutky podle své fantazie. 

Zní vám jako pohádka? Nám vlastně také, ale je to vážně pravda! A jsme moc rádi, že právě takovým "pohádkovým" lidem můžeme pomoci naplňovat jejich sny díky tomu, co umíme skvěle – loutkám. Prohlédněte si všechny fotky a ty úžasné detaily... krásná čistá dřevořezba, každý milimetr je důležitý. I na kostýmy jsou použité převážně přírodní materiály. Každý detail je promyšleně zpracovaný. A tatínek, co si loutky objednal? Můžeme vám prozradit, že jen u těchto dvou nezůstalo :)

Tito skřítci jsou naprosto jedineční, stejné vám nevyrobíme. Jejich autory totiž nejsme jenom my, ale i zmíněný tatínek. Ale když necháte pracovat svou fantazii... případně nás zavoláte na pomoc, určitě přijdeme na loutku, která bude ta VAŠE.

Líbilo by se vám mít jedinečnou loutku?

Takové vyrábíme nejradši. Pokud chcete loutku na zakázku, zavolejte nebo napište nám, moc rádi s vámi probereme detaily. Po celou dobu, od objednávky po odeslání hotové loutky s námi můžete být v kontaktu. Nejméně jednou týdně vám pošleme zprávu, v jaké fázi se právě vaše loutka nachází a těšit se můžete také na dílčí fotografie vznikajícího loutkového skvostu.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Dvě exkluzivní vyřezávané loutky na zakázku – úžasní pohádkoví skřítci mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!

8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

chiara 8. 6. 2023bbbbbNačíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyExluzivní loutky na přání

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě