Buche jetzt über unseren Moody bei Kickstarter!

Buche jetzt über unseren Moody bei Kickstarter!

Unterstützen Sie dieses tolle Projekt bis zum 28. Juni! Sie können ein wunderbares Buch haben, das Moodys Abenteuer auf dem Planeten Erde beschreibt und auch Moodys Minipuppe :) Wenn Sie bei uns im Internet kaufen, können Sie das Projekt bis zum 31. Juli unterstützen.

Moody na Kickstarteru!

  • Bei Kickstarter können Sie aus mehreren Möglichkeiten wählen, um zu helfen und was Sie für Ihre Unterstützung auswählen sollen.

  • Podívejte se prosím na Variantu marionety a žádné další informace neoddělujte
    ... Uveďte prosím informace a klikněte na fotografii:

 

Moodies

Die Geschichte von Moodys Buch

Sind Sie neugierig, wie das Buch aussehen wird? 
Hier ist das Deckblatt als kleine Verkostung :)

Moody, obálka knihy

Moody pochází z daleké budoucnosti a kvůli zkratu je katapultován přímo do roku 2021. V tuto chvíli ho na pláži najde mladá ekoložka Evita, která cestuje po světě se svou dodávkou a čistí pláží od plastů a dalšího odpadu.

Toto setkání je začátek cesty, která vede Moodyho k setkání s jeho novými přáteli. Každý z nich přiměje Moodyho a čtenáře objeví velmi naléhavé téma: od ochrany životního prostředí a zvířat až po zdravotní postižení. Procházejí uměním a kulturou. Všichni jsou obklopeni hroznou realitou, která zasáhla svět v posledních desetiletích. Během této dobrodružné cesty plné zvratů dorazí do Prahy také Moody a jeho noví přátelé... 

Projekt na Kickstarter.com

 

Treffen Sie Moody, nešťastná Robotermarionette!

Du möchtest mehr über "große" Moody erfahren?  Siehe die Einzelheiten...

Pin it