Máme otevřeno od pátku - prodejna Nerudova 51. Online obchod funguje bez omezení. Díky blížícím se Vánocům se mohou zásilky dle dopravců lehce zpozdit. Děkujeme za pochopení.

Kategorie našich loutek na zakázku
 
Loutky na zakázku

Loutky na zakázku

1.
SBĚRATELSKÉ KOUSKY

UMĚNÍ A VYJÁDŘENÍ SE

Naše loutky na zakázku jsou díky tradičnímu ručnímu řezbářství a ručně šitým oblečením s orientací na detail, špičkovou třídou světového loutkářství. Ctíme hluboké znalosti vyřezávání, kompletování a vyvažování loutek, stejně jako se přísně řídíme pravidly anatomie člověka a loutky.

Od 34 000 Kč

Custom #23
Custom #22
Custom #19

1. SBĚRATELSKÉ KOUSKY

Od umělecké skici k ručně vyřezávanému mistrovskému dílu

Projekt obvykle začíná náčrtem následovaný technickým výkresem. Podle výkresu vyřežeme z lipového dřeva každý jednotlivý díl. Hotovou loutku sestavíme a následně zkontrolujeme její funkčnost. Loutku namalujeme a nakonec přelakujeme, aby Vám dlouho vydržela. Zákazník získává průběžně fotografie procesu. Dle přání a možností můžeme pořídit i časosběrné video.

Custom #18
Custom #20
Custom #27

1. SBĚRATELKSÁ UMĚLECKÁ DÍLA

Téměř nekonečné možnosti

Jsme schopni vybudovat celé loutkové divadlo v barokním stylu, kovboje na koni nebo například býka s kouřem vycházejícím z jeho nozder.

Naše přání je vytvářet překrásné loutky, které hrají téměř samy. Jsme tu proto, abychom splnili všechny Vaše sny. I ty dětské.

 

Custom #16
Custom #17
Custom #21

POTKEJME SE V PRAZE
 
Veronika FilcíkováVeronika FilcíkováAgáta  KestřánkováAgáta KestřánkováAleš MertlAleš MertlCiri PodskocovaCiri PodskocovaGabriela ReslováGabriela ReslováPetr SkacelPetr SkacelMarek TrejbalMarek TrejbalAdam VítekAdam VítekTomáš ZmrzlýTomáš Zmrzlý


2.
LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

FUNKCE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Profesionální loutky jsou jiné. Kromě esteticky musí být loutky co nejlehčí, ale stále vyvážené pro dokonalou funkčnost, trvanlivost a snadnou přepravu. Vytváříme je pomocí moderních technologií. Jsou stavěny na kratší i delší hraní.

Od 22 500 Kč

 

Custom #14
Custom #15
Custom #13

2. LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

Celé loutkové divadlo nebo jen velbloud s rostoucí hrbem?

Adam, Tomáš a Aleš jsou našimi technologickými designéry, kteří v Praze vystudovali loutkovou univerzitu. Jsou schopni navrhnout jakýkoliv typ loutky s požadovanou funkčností nebo i celé loutkové divadlo včetně scénografie.

Custom #24
Custom #12
Custom #25

2. LOUTKY PRO FILM, DIVADLO A VYSTUPOVÁNÍ

Můžeme s nimi za Vás hrát nebo Vás naučíme, jak s nimi pracovat

Máme tým profesionálních loutkářů, kteří jsou schopni hrát s loutkami ve vašem projektu po celém světě. Můžeme pro Vás vytvořit celé loutkové divadlo a naučit vás, jak s ním pracovat.

Custom #10
Custom #1
Custom #8

3.
PORTRÉTNÍ LOUTKY

ZÁBAVA A EMOCE

Nabízíme výrobu loutek na základě fotografie. Tato loutka se hodí jako dárek k výročí nebo k narozeninám.

Od 20 200 Kč

Custom #7
Custom #5
Custom #2

3.PORTRÉTNÍ LOUTKY

Modelované nebo vyřezávané

Můžete si vybrat z dřevěných, vyřezávaných loutek nebo nechte nás vymodelovat celou loutku a vytisknout na 3D tiskárně. Vše ručně opracujeme, namalujeme a oblečeme.

Custom #9
Custom #26
Custom #11

4.
MALOSÉRIOVÁ VÝROBA

RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DO NEJMENŠÍHO DETAILU

V naší dílně jsme schopni nabídnout drobnou výrobu loutek. Jsme schopni vyvinout požadovaný charakter jako dárek nebo produkt pro další prodej.

Od 350 Kč/kus

 

Custom #3
Custom #4
Custom #6
Inquiry custom production - Contact us
Pin it
Chcete cookies?
Ano prosím.