Online obchod funguje bez omezení. Kamenné obchody máme do odvolání zavřené. Věříme, že situace se brzy zlepší a držíme nám všem palce. Děkujeme za podporu!

Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Loutka podle fotografie

Loutka podle fotografie

Chcete mít svou vlastní loutku, nebo zpodobnit některého ze svých blízkých?

Není problém, rádi vám vyrobíme loutku podle fotografie...
V našem portfoliu se najdou malí dvojníci známých osobností i loutkových nadšenců. Dle konkrétních požadavků používáme různé technologie/způsoby výroby. Některé marionety jsou dílem řezbářů, jiné produkujeme pomocí 3D technologie. Záleží jen na vás, co si vyberete právě vy.

Klikněte na Zobrazit podrobnosti a přečtěte si více, jak loutky vyrábíme:

> Zobrazit podrobnosti

Technologie

Výše už je zmíněno, že máme na výběr dvě varianty. Ale kterou si vybrat? Záleží na vás, někdo dává přednost dřevu, někdo novým technologiím. O dřevořezbě není třeba se rozepisovat, loutky vyrobené pomocí 3D technologie jsou ale pro spoustu lidí velkou neznámou. Více se dozvíte na našem blgu. Pro zjednodušení je budeme označovat jako 3D loutky.

Obě možnosti mají svá pro i proti. S výběrem vám rádi pomůžeme, základní parametry ale jsou:

Doba výroby

  • 3D loutka: standardně několik týdnů, individuálně za příplatek možno výrobu zkrátit
  • Vyřezávaná: dle míry zpracování až několik měsíců

Úroveň zpracování

  • 3D loutka: přesnější anatomie, menší váha, lepší pohyblivost
  • Vyřezávaná:dřevo je kvalitní materiál, míra zpracování závisí na výši investice

Cena

  • 3D loutka: základní cena začíná na 19.800,-, cenu ovlivní velikost a například to, zda má loutka otevírací ústa či pohyblivé oči
  • Vyřezávaná: jednoduchá stylizovaná loutka stojí již 15.900,-, cenu ovlivňuje míra zpracování a pohyblivosti. Průměrná cena podoby v kvalitě 3D loutky je zhruba 35.000,-

Komunikace

  • 3D loutka: častější komunikace a možnost zasílání dílčích fotografií
  • Vyřezávaná: Ve chvíli, kdy je loutka hotová vám zašleme fotografii k finálnímu schválení

 

Průběh výroby

Nejprve domluvíme technologii výroby (3D loutka, vyřezávaná). Pak je domluvíme konkrétní secifikaci. To jest úroveň zpracování, pohybllivost, ovládané prvky. Ještě od vás budeme potřebovat fotky daného člověka a to co nejvíce. Čím kvalitnější fotky budeme mít k dispozici, tím věrnější bude výsledná podoba.

Před začátkem výroby je musíte loutku objednat a zaplatit alespoň polovinu z finální ceny.

Základní kroky při výrobě 3D loutky

Npřed modelujeme hlavu a tělo podle zaslaných fotografií a domluvené specifikace. Naši modeláři mají velký talent a podoba loutky se vzorem je opravdu věrná :) Následuje tisk dílů loutky na 3D tiskárně. Všechny díly pak ručně opracujeme, malujeme a poskládáme v loutku. Vyrobíme vlasy a účes podle fotografií.

Když je loutka sestavená, je čas ji obléknout. Textilní materiály vybíráme podle toho, jaké jste si přáli oblečení, s velkým důrazem na estetiku. Zároveň dbáme na to, aby kostým loutky byl ušit tak, že loutce nepřekáží v pohybu.

Pak loutku navážeme na vahadlo, otestujeme její pohyblivost, uděláme výstupní kontrolu, zavoláme či napíšeme vám a domluvíme se, jak si loutku předáme.

__________________________________

Pokud si nejste jisti, že vám vyhovuje co na tomto webu nabízíme, neváhejte se nám ozvat, věříme, že společně najdeme řešení, se kterým budeme spokojeni všichni :)


Zavřít

zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu výběruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(62) 8 USD – 1490 USDKlasické loutkyKlasické loutky(216) 8 USD – 2450 USDUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(112) 170 USD – 4800 USDPerformerské loutkyPerformerské loutky(14) 139 USD – 2900 USD

Vyberte si postavu

Blog

Matrioška Cup – výstava Jiřího Helcelashow moreOhlédnutí - řezbářský kurz 20.6 - 26.6. 2016show moreSpolupráce s Egyptemshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.