Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.
Punkový pes dog LoutkaPunkový pes dog LoutkaPunkový pes dog LoutkaPunkový pes dog LoutkaPunkový pes dog Loutka
ZOOM

Punkový pes dog Loutka

Punkový pes Iggy je mazlíček Debbie a Ramona, našeho loutkového punkáčského páru. Umpříme, tohle psisko je úžasné samo o sobě!


Množství
USD 545 plus poštovné
Koupit
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.
Přehled
  • Velikost: 20 cm
  • Váha: 2 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
Pictures
foto: Punkový pes dog Loutkafoto: Punkový pes dog Loutkafoto: Punkový pes dog Loutkafoto: Punkový pes dog Loutkafoto: Punkový pes dog Loutka
ShippingVýroba této loutky může trvat i několik měsíců.
Ask a question
S Iggym si není radno zahrávat! Tato loutka miluje svoje páníčky nadevše a vždy je bude chránit. Jakmile se s ním ale poznáte blíž, stanou se z vás ti nejlepší přátelé. Loutka našeho psa Iggyho zbožňuje dlouhé procházky městem a zná každý skrytý koutek. Iggy je marioneta ručně vyřezaná ze dřeva. Kromě jeho výrazné žluté barvy srsti, vás zaujmou detaily jako ostré tesáky nebo kožený obojek (vše vyřezané ze dřeva). Pokud jste fanouškem neobvyklého umění, punk rockového stylu a krásy ručně vyřezávaných marionet, Iggyho si okamžitě zamilujete.


Ask a questionPin it

Anarchie

 Anarchie – zobrazit vše

Same character

Nejpopulárnější loutkyNejpopulárnější loutky(50) 5 USD – 1290 USDOblíbené loutkyOblíbené loutky(200) 5 USD – 2475 USDAnymátor - universální loutkaAnymátor - universální loutka(6) 5 USD – 895 USDPerformerské loutkyPerformerské loutky(9) 139 USD – 990 USD
Chcete cookies?
Ano prosím.