Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm
ZOOM

Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm

Jedna z nejznámějších hvězd showbyznysu dvacátých a třicátých let - Josephine Baker k vám nyní přitančila jako loutka vyrobená na zakázku. Svou rozzářenou energii si získá každého diváka.


Množství
USD 1 515 plus poštovné
Doba výroby se pohybuje do 5-6 týdnů.
Přehled
 • Dostupnost: Na objednávku
 • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
 • Váha: 1,0 kg
 • Materiál: Jiné
 • Výroba: Jiné
 • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
 • Designer: Loutky.cz cechovní dílna
 • Rod: Žena
 • Character: Tanečník/ce
Pictures
foto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm
Hodnocení

Dostupné:

Na objednávku
Kontaktovat prodejce

Josephine Baker - Překrásná loutka odvážné tanečnice

Josephine Baker je Američanka, která ovšem svou kariéru naplnila v až milované Francii. Tato tanečnice a zpěvačka proslula svou nekonečnou energií, kterou sršela na podiu a odvahou, se kterou se zapojovala do politických akcí a záležitostí ohledně lidských práv.

Nyní k vám tato obdivuhodná dáma míří jako loutka vyrobená na zakázku. Loutka Josephine Baker je vyrobené pomocí 3D technologie a následně ručně zpracována, pečlivě namalována dle dobového make-upu a oblečena do ručně šitých šatů v její oblíbené zelenkavé barvě.

Josephine vás okouzlí svým typickým úsměvem, věrnou podobou a celkově originálním zpracováním.

Šaty na této loutce se mohou pokoždé lišit, záleží na dostupnosti materiálu. Je možná dohoda předem.

Detaily výroby

Pro výrobu takovéto loutky je potřeba několik fotek z určitých úhlů a popis oblečení. Jak se ideálně vyfotit? Podívejte se na stručný návod.

Loutka je vymodelována a vyrobena pomocí technologie 3D tisku, následně ručně opracována, sestavena, namalována a navázána na dřevěné vahadlo. Šaty jsou ručně šité.

K loutce obdržíte výukové video.

Způsob platby

Pro zahájení výroby je požadována minimální záloha 50% z finální ceny.

Velikost loutky a možné varianty

 • Loutku tohoto typu si můžete objednat jako variantu s pohyblivými ústy, popř. oči, nebo jako variantu ‚,basic’’ bez pohyblivých prvků.
 • Můžete si zvolit ze tří variant velikostí - S 60cm, M 80cm, L 100cm.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

23. 5. 2023bbbbb

It's beautiful and very cute!

Objednaná loutka:Mini Animáček
8. 5. 2023bbbb

Instructions were very vague didn’t show placement of strings and how to manipulate the marionette for basic movements

6. 5. 2023bbbbb

Beautiful! Excellent detail and a perfect match to the pictured item. It made a wonderful gift and we were all around very satisfied. Thank you so much!!!

4. 5. 2023bbbbb

Absolutely BEAUTIFUL craftsmanship. I LOVE THEM!!!! THANK YOU!!!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutka podle fotografie

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě