Máme otevřeno od pátku - prodejna Nerudova 51. Online obchod funguje bez omezení. Díky blížícím se Vánocům se mohou zásilky dle dopravců lehce zpozdit. Děkujeme za pochopení.
Kolekce Josef Lada - starožitné loutkyKolekce Josef Lada - starožitné loutkyKolekce Josef Lada - starožitné loutky
ZOOM

Kolekce Josef Lada - starožitné loutky

Tyto loutky navrhl Josef Lada v letech 1920–28. Lada byl český umělec, spisovatel a malíř, který psal legendární pohádky známé každému českému dítěti.


PRODÁNO
Přehled
  • Dostupnost: Tyto loutky jsou originální kusy, pokud nejsou na skladě, jsou už prodané.
  • Velikost: 30 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designer: antik
  • Rod: Univerzální
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Kolekce Josef Lada - starožitné loutkyfoto: Kolekce Josef Lada - starožitné loutkyfoto: Kolekce Josef Lada - starožitné loutky
Hodnocení

Dostupné:

Tyto loutky jsou originální kusy, pokud nejsou na skladě, jsou už prodané.
Poslat dotaz

Sbírka malých krásných antik loutek

Tato sbírka 8 loutek navržená Josefem Ladou obsahuje všechny postavy, které si při hraní pohádek můžete přát. Vyrobeny přímo podle jeho rozmanité představivosti, princezna, čarodějnice, myslivec, všechny tyto postavy jsou jediné svého druhu, vyřezány ze dřeva a oblečeny v krásných, kvalitních látkách. Scéna ožívá jakmile se loutky začnou pohybovat.

Josef Lada 

Josef Lada (1887 - 1957) byl český malíř, ilustrátor, scénograf, karikaturista a spisovatel. Kromě mnoha pohádek a knih pro děti, které i napsal, ilustroval především knihu Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a další knihy Jaroslava Haška. Jeho loutky byly vyráběny jako malosériová výroba a většinou se používaly v malých amatérských a poloprofesionálních divadlech. Materiály použité na výrobu těchto loutek jsou původní a velmi dobré kvality.

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

E–shop loutek

 E–shop loutek – zobrazit vše

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutky(223) 7 EUR – 2058 EURUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(115) 152 EUR – 4033 EURPerformerské loutkyPerformerské loutky(16) 84 EUR – 2436 EURLoutky na zakázkuLoutky na zakázku(47) 56 EUR – 4033 EUR
Chcete cookies?
Ano prosím.