Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryDřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery
ZOOM

Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery

Náš oblíbený kostlivec Bonnie v dřevěné verzi. Ručně vyřezávaná a malovaná loutka, která krásně tančí a skvěle se hodí na performerské představení.


Množství
EUR 2 609 plus poštovné
Doba výroby je 8 týdnů
Přehled
  • Dostupnost: Na objednávku
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: Loutky.cz cechovní dílna
  • Rod: Na zakázku
  • Character: Kostlivec
Pictures
foto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performeryfoto: Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - Doba výroby je 8 týdnů
Kontaktovat prodejce

Bonnie - taneční loutka tentokrát ze dřeva

Bonnie neboli ''Boník'' je jednoznačně jedním z našich nejoblíbenějších loutkových charakterů. Kdo by si nezamiloval přátelský obličej s velkýma modrýma očima? Navíc rošťácké zelené botasky mu dodávají šmrnc. 

Tato verze je celá z lipového dřeva s krásnou povrchovou úpravou a ručním malováním. Dřevěný Bonnie se úžasně pohybuje a ještě lépe tančí. Nadčasová loutka, která je zároveň uměleckým dílem.

Máte zájem o Bonnie dřevěná ručně vyřezávaná loutka? Napište nám a vyberte si barvu očí či botiček. Doba výroby je zhruba 8 týdnů.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Dřevěný ručně vyřezávaný Bonnie - loutka pro performery mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

23. 5. 2023bbbbb

It's beautiful and very cute!

Objednaná loutka:Mini Animáček
8. 5. 2023bbbb

Instructions were very vague didn’t show placement of strings and how to manipulate the marionette for basic movements

6. 5. 2023bbbbb

Beautiful! Excellent detail and a perfect match to the pictured item. It made a wonderful gift and we were all around very satisfied. Thank you so much!!!

4. 5. 2023bbbbb

Absolutely BEAUTIFUL craftsmanship. I LOVE THEM!!!! THANK YOU!!!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyNovinky

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě