Pes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutka
Přiblížit
Obrázky
foto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutka

Pes astronaut dřevěná loutka

Jakub Fiala

Tato úžasná ručně vyřezávaná loutka je opravdový unikát. Náš nový Pes astronaut vás vezme na vesmírný výlet kolem měsíce. Kdo by se nechtěl přidat.


Množství
EUR 1 566Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníEUR 21
skladem (1 ks)
Video
Přehled
  • Váha: 1,5 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designér: Jakub Fiala
  • Rod: Zvíře
  • Postava: Pes
  • funkce 0

Na měsíc a zase zpět

Už jste někdy pomysleli na vesmírné dobrodružství? Naše loutka Pes atronaut s vámi proletí ta nejzašší vesmírná zákoutí. Je na to skvěle vybaven! Ve svém batůžku si dokonce nosí zásoby jídla.

Od čenichu po ocas

Pes astronaut je loutka, která je precizně zpracovaná od hlavy až k patě... nebo máme spíš říct od čenichu po ocas? :-) Detailní řezba, ruční malba a spoustu detailů na skafandu tvoří naprosto fantastický celek, který si získá každého příznivce ručně vyřezávaných loutek.

První pes astronaut je prodaný a na cestě do USA, o kousek blíž k Missu Canaveral. Další bude hotový a připravený na cestu začátkem prosince.

Video 

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyZoo Sapiens

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny