Máme otevřeno od pátku - prodejna Nerudova 51. Online obchod funguje bez omezení. Díky blížícím se Vánocům se mohou zásilky dle dopravců lehce zpozdit. Děkujeme za pochopení.

Filtr

Cena


Dostupnost


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Když loutky tančí

V hlavní roli naše hvězda – Baby Bonnie!

Enrique, Violka a Petr Skácel | © 2020 Loutky.cz

V hlavní roli sice hraje loutka Bonníka, ale nikdy by tak krásně netančila, nebýt našeho Enriqua! Za prvé je skvělý loutkoherec, ale navíc ještě - bez něj by tu nebyl ani jeden Bonník. Každý z nich mu totiž projde rukama, protože je i vyrábí. A pak naváže tak úžasně, že dokáží všechny kousky, které vidíte na videu :)

Violka má na svědomí video jako takové. Dva dny s námi natáčela, zvedala nám náladu a povzbuzovala nás. A pak všechny záběry sestříhala do podoby, se kterou jsme všichni spokojeni.

A Petr? Ten je duší každého nového projektu. A tady se ukázal i jako režisér a odehrál skoro všechny vedlejší role :)

 

Na loutkovém videu se podíleli: Enrique, Violka a Petr Skácel

Taneční loutkové číslo

Při výběru loutky hraje roli i její pohyblivost a co vše se s ní dá dokázat. A protože fungujeme z velké části online, video je perfektní způsob, jak vám můžeme rozsah pohybu loutek ukázat. Některá můžete vidět přímo v detailu loutky, jiná se objevují pouze na našem Facebooku.

Protože kostlivec Bonník je navržen jako taneční loutka, natočili jsme s ním a dalšími kostlivci videoklip. Benjamínek mezi kostlivci je jeho hlavní hvězda, ale krásní a skvěle pohybliví jsou, jak vidíte, i ostatní.

 

Kde jsme loutky natáčeli?

Byla by škoda nevyužít, že naše dílna a obchod jsou v nádherné lokalitě v centru Prahy. Tajuplný gotický sklep, interiéry staropražských domů i krásný výhled na Pražské panorama z pod oken Pražského Hradu!

Část záběrů je pořízena v naší dílně v Nerudovce, kde se Bonníci i vyrábějí. Jiné ukazují naši prodejnu ve vedlejším domě. To jsou ty, kde hraje loutek více :) Nádherné romantické sklepní scény jsou natáčeny v gotickém sklepě ze 13. století, Nerudova 45, kam jsme se dostali díky spřátelenému obchodu Curiomat. No a protože z oken koukáme přímo na Pražský hrad, odkud je úžasný váhled na Prahu, neodolali jsme :)

Mrkněte na naše hvězdy :)


zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu výběruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Klasické loutkyKlasické loutky(223) 149 CZK – 49000 CZKUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(115) 3600 CZK – 96000 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(16) 1980 CZK – 58000 CZKLoutky na zakázkuLoutky na zakázku(47) 1320 CZK – 96000 CZK

Vyberte si postavu

Blog

Matrioška Cup – výstava Jiřího Helcelashow moreOhlédnutí - řezbářský kurz 20.6 - 26.6. 2016show moreSpolupráce s Egyptemshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.