S ANY loutkářem snadno a rychle

S ANY loutkářem snadno a rychle

Chete se naučit hrát s loutkou? ANY už to umí a ukáže vám, jak na to!

ANY, univerzální tréninková loutka, si pro Vás připravila unikátní videokurz. Můžete si ho koupit buď samostatně, nebo vám ho dáme zdarma při koupi loutky ANY.
A na co se v online kurzu můžete těšit?

Loutkářem snadno a rychle

Kurzem vás bude provázet výborná loutkoherečka Blanka Luňáková, která dokáže názorně předvést a vysvětlit co je třeba, aby ste se s loutkou naučili hrát. A když si koupíte naše ANY, půjde vám hraní jako po másle!

Jak navázat loutku

ANY Vás naučí, jak se loutka navazuje. Úžasné je, že toto navazování lze použít nejen na ANY ale na všechny loutky s tímto typem vahadla. Navíc vám ANY vysvětlí, proč a jak se některé části navazují, a co by se stalo, kdyby se vázaly jinak.

Jak vodit loutku

Chůze, běh a sed jsou nezákladnější pohyby, které by loutka měla umět. ANY Vás naučí za jaké nitě tahat, aby loutka chodila nebo běhala přirozeně. Loutka si také může sednout. ANY vám ukáže jak si správně sednout nejen na lavičku, ale jak vyskočit a sednout si i na vyšší předmět.

Pokročilé pohyby

Pokud chcete, aby loutka dělala i jiné pohyby, jako je třeba couvání, kopání nebo plazení, ANY vám ukáže jak na to! Není to žádná věda, jen je potřeba navázat pomocné nitě. A protože ANY může být kýmkoli, ukáže vám pohyby, které využijete při hraní různých postav.

Chcete mít z ANY batole? Není problém, ANY ví jak na to.

Pin it