Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.
Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Co napsali naši spokojení zákazníci? Porovnejte svou zkušennost s nákupem u nás s ostatními.

Tisíce spokojených zákazníků

Za téměř 20 let v on-linu máme tisíce, možná i desetitisíce spokojených zákazníků. Zatím nemáme hodnocení od nakupujících přímo na našem webu. Protože ale naše loutky prodáváme i na etsy.com, rozhodli jsme se, že vám ukážeme, co píší lidé, co si naše loutky koupili tam. Z každé poslané zpětné vazby máme radost! Když se vám naše loutky líbí, potěší nás to :)

Google hodnocení pro Loutky.cz

Podívejte se na aktuální hodnocení našich zákazníků na Google.com!

 

Chcete nám poslat hodnocení?

Budeme moc rádi! Hodnotit můžete přímo na Google.com, nebo nám pošlete zpávu na Katčin e-mail a pokud je budete chtít zveřejnit, napište to, bude nám potěšením :)

Co o nás píší na etsy.com?

flaracroft on May 30, 2020

 

This is an incredible marionette. Perfectly made and adorable and has a life to it. When I opened the box, I was concerned because Bonnie was crumpled to one end of the box, from shipping movement. But Bonnie is very strong and was fine! This is a very well worth it! I love Bonnie!

Baby Bonnie Mrionette

___________________________

Marilyn on May 29, 2020

 
 

We ordered this for my daughter for her birthday and she absolutely loves it! There was some confusion with the package when it was delivered through no fault of the company, but the seller was so helpful in tracking down the package for us and making sure it arrived. We would buy from CzechMarionettes again!

Hurvínek marionette

___________________________

gamander on May 27, 2020

 
Packed with real love and flair, thorougly recommended.
 
Superstar Jester Mariopnette

___________________________

estrengman on Apr 29, 2020
 

 

Excellent shop and fast response time via mail. We just received the beautiful marionet which was packed professionally. What a cute marionet. Looking forward to ‘train it’.

Robot – well playing Marionette

___________________________

Lisa on Feb 18, 2020

 

He was a gift for my other half and it was better looking in person than in the picture! The craftsmanship was beautiful I couldn’t take my eyes off of him. Boy was he a big hit!!

Franta drunked Marionette

 

More Customers review for Marionettes.cz on Etsy.com

zpět na loutku

Nejoblíbenější loutky

 Nejoblíbenější loutky – zobrazit vše
Pin it
Chcete cookies?
Ano prosím.