Přijďte si hrát s Loutky.cz

Přijďte si hrát s Loutky.cz

Čekáme na vás přímo v srdci Prahy, v Nerudovce na Malé straně, přímo naproti schodům z Pražského Hradu.

Obchod s loutkami, tradicí a duší

Loutky prodejna otevírá

Loutky prodáváme, vyrábíme, milujeme a moc rádi je předvádíme :) V našem obchodě si můžete loutky vyzkoušet, něco se o nich dozvědět. Čekáme na vás v Nerudovce na Malé straně, naproti schodům z Pražského Hradu, tam je naše království loutek. A v něm bez vládce žijí lidé, co jsou loutkám oddaní.

 

Ručně vyráběné loutky, malé série i originály

Vyrábíme i prodáváme loutky na jaké si jen vzpomenete. Nabízíme všechny možné postavy, rozličné velikosti, materiály i kvalitu zpracování. Najdete u nás loutky za pár stovek i několik desítek tisíc. Vyberete si ať hledáte dárek pro děti nebo umělecký skvost...

 

Největší výběr mají Loutky.cz
V našem obchodě i e-shopu najdete obrovský výběr loutek, ať už z naší dílny v Nerudovce nebo od dalších českých loutkářů. Můžete si u nás i objednat loutku na zakázku nebo klidně výrobu loutky podle svého návrhu či fotografie.

 

Sestavte si loutku a naučte se s ní hrát

Prodáváme také jednotlivé komponenty k loutkám. A pro začínající loutkáře máme připraveny sety pro výrobu loutek – najdete v nich všechny díly, co jsou potřeba k sestavení loutky. A pokud nevíte, jak na to, můžete si loutku vyrobit přímo u nás, a my vám rádi pomůžeme :)


Poskládej si svého Animáčka

 Sestav si svou loutku Anymátora

 

Pamatujete si loutky z dětství?

Asi každý z nás chodil se školkou a školou na loutková představení. Jako maličcí jsme byli nadšení, že se něco děje :)) A ono se může dít dál... radost v dětských očích je úžasná věc, ale divili byste se, kolik dospělých se na loutku zatváří úplně stejně nadšeně a na chvilku se ponoří do bezstarostné zvědavosti.

I tohle je jeden z důvodů, proč loutky milujeme a kromě prodeje také pořádáme občasné vernisáže a krátká představení. V obchodě, na ulici, v parku... divadlo nemáme, takže vstupné vybíráme. Jen někdy pošleme klobouk, pokud ho nezapomeneme v loutkárně ;) Jestli jste zvědaví na akce, které pořádáme, napište nám mail, až se bude chystat příští, budete mezi prvními, kdo se to dozví.

 

Málá ochutnávka jak hrají Loutky.cz

 

 

Podlehnete kouzlu loutek?

Možná ne :) Pojďte to vyzkoušet do Nerudovky, rádi vás uvidíme!

Jak se dostat do Loutky.cz

 

 

Pin it