Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.

Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Váha


Materiál


Výroba


Pohyblivost


Jemný dotek něžnosti

Jemný dotek něžnosti

Elegance a jemnost. Tak by se daly popsat tyto mistrovské kousky. Jemný dotek ženské ruky poznáte v záhybech obličeje a její precizní řezbě, v elegantním tvarování nohou a ve výběru oblečení. Jedinečná práce se štětcem dodává loutkám unikátní vzhled. Takto vznikají loutky jako je například baletka - křehká tanečnice, která má jediný sen - stát se tanečnicí na světové úrovni. Melancholický Pierot, který vás rozesměje a rozpláče zároveň, a nebo lucifer - pán pekel, který netouží po ničem jiném víc, než najít pár dobrých přátel. Pokud se do těchto úžasných loutek nezamilujete na první pohled, zkuste se podívat podruhé, protože tyto loutky za to opravdu stojí.

> Zobrazit podrobnosti

Xenie se k loutkám dostala čistě náhodou. Stejně jako ve většině věcí v jejím životě. A měla neskutečné štěstí. Spolu se svojí kamarádkou získali práci ve studiu Bratří v triku, ve studiu Jiřího Trnky. A tam se zrodila její láska k loutkám. Byla to taková vášeň, že od té doby nehodlala dělat nic jiného. Když nasbírala dostatek zkušeností, rozhodla se vyrobit si vlastní loutku. Od té doby stále stoupá vzhůru. Měla možnost vyrábět loutky pro muzikál Robin de Bois v Paříži, nebo pomáhala při natáčení Mosleh´s Stories v Kataru. Dnes vyrábí loutky do divadel, pro pouliční herce, nebo jen tak pro radost. Toho, že se stala loutkářkou, nikdy nelitovala.


Zavřít

zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu výběruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

Nestačí vám naše standardní nabídka?Mrkněte na zakázkovou výrobu
Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(60) 100 CZK – 27800 CZKKlasické loutkyKlasické loutky(218) 100 CZK – 49000 CZKUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(110) 3400 CZK – 96000 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(12) 2780 CZK – 25800 CZK

Vyberte si postavu

Blog

Loutky na zakázkushow more20 loutek za 14 dní? Jedině pro indickou reklamushow moreSpolupráce s Egyptemshow more
Chcete cookies?
Ano prosím.