Loutka koně ručně řezaná z lipového dřeva
Přiblížit

Loutka koně ručně řezaná z lipového dřeva

České Loutky - cechovní dílna

Právě pracujeme na novince! Ručně vyřezávaný kůň z lipového dřeva bude 50 cm vysoký a hotový zhruba za dva a půl měsíce


Množství
CZK 42 800Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
Přehled
  • Velikost: 50 cm (19,7 palců)
  • Váha: 4,0 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Zvíře
  • Postava: Kovboj
  • funkce 0

Krásná stylizovaná loutka koně z lipového dřeva

Zatím máme jen tento nákres, ale během pár měsíců budeme mít nádherného 50 cm vysokého koně. Tato skica byla předlohou pro koně, kterého jsme vyřezávali na objednávku jednoho klienta, bohužel jsme si jej nevyfotili – šlo o expresní objednávku a nezbyl na focení čas.

Loutka byla tak nádherná, že podobnou rádi vyrábíme znovu. Skvěle stylizovaná řezba, detailně zpracované kožené sedlo... nádherná práce a pěkná pohyblivost loutky. Koník uměl pokleknout na přední nohy, sklonit hlavu, zvednout pravou i levou přední nohu zvlášť.

Pokud milujete koně, pro právě se rodícího krasavce se zamilujete také. Loutka bude sice hotová až za pár týdnů, ale pokud chcete mít jistotu, že bude právě vaše, objednejte si ji raději v předstihu. Dalšího koníka budeme vyrábět nejdřív za půl roku a pouze na objednávku.

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyExluzivní loutky na přání

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny