Staňte se loutkářem - online video kurzStaňte se loutkářem - online video kurz
ZOOM

Staňte se loutkářem - online video kurz

Chtěli byste se naučit jak hrát s loutkou? ANY to umí a ukáže vám jak na to! Tento video kurz získáte zdarma k nákupu Loutky Any či sady ANY - sestavte si vlastní loutku.


Množství
Zdarma plus poštovné
Koupit

Barva oblečení a vlasů se může mírně lišit od fotografie

Přehled
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
Pictures
foto: Staňte se loutkářem - online video kurzfoto: Staňte se loutkářem - online video kurz
Hodnocení
Poslat dotaz

Staňte se loutkářem snadno a rychle

Po zakoupení video kurzu získáte přístup na naše webový stránky a budete moci videa sledovat online.
Univerzální tréningová loutka ANY pro vás připravila jedinečný video kurz. Tyto videa si můžete zakoupit jednotlivě nebo je získat zdarma při nákupu samotné ANY.

 

Co můžete od tohoto naučného kurzu očekávat?

Vaším průvodcem je skvělá loutkářka Blanka Josephová Luňáková. Blanka vám během 20 minut vysvětlí a ukáže vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste byli schopni svou loutku ovládat. S naší ANY vám loutkohraní půjde jako po másle.

V prvním díle se naučíte, jak loutku správně navazovat – základní principy, které se dají aplikovat pro různé loutky i vahadla. Druhý díl je zaměřen na základní pohyby a výrazové prostředky. Třetí, závěrečný, je věnován jednoduché choreografii.
 

Objednat můžete hned

Koupit

Související produkty

Klasické loutky

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím