Staňte se loutkářem - online video kurzStaňte se loutkářem - online video kurz
Přiblížit
Obrázky
foto: Staňte se loutkářem - online video kurzfoto: Staňte se loutkářem - online video kurz

Staňte se loutkářem - online video kurz

Ostatní

Chtěli byste se naučit jak hrát s loutkou? ANY to umí a ukáže vám jak na to! Tento video kurz získáte zdarma k nákupu Loutky Any či sady ANY - sestavte si vlastní loutku.


Množství
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 20
Online

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • funkce 0

Staňte se loutkářem snadno a rychle

Po zakoupení video kurzu získáte přístup na naše webový stránky a budete moci videa sledovat online.
Univerzální tréningová loutka ANY pro vás připravila jedinečný video kurz. Tyto videa si můžete zakoupit jednotlivě nebo je získat zdarma při nákupu samotné ANY.

 

Co můžete od tohoto naučného kurzu očekávat?

Vaším průvodcem je skvělá loutkářka Blanka Josephová Luňáková. Blanka vám během 20 minut vysvětlí a ukáže vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste byli schopni svou loutku ovládat. S naší ANY vám loutkohraní půjde jako po másle.

V prvním díle se naučíte, jak loutku správně navazovat – základní principy, které se dají aplikovat pro různé loutky i vahadla. Druhý díl je zaměřen na základní pohyby a výrazové prostředky. Třetí, závěrečný, je věnován jednoduché choreografii.
 
Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Loutky pro Všechny

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny