Otevíráme prodejny! Po dlouhé pauze znovuotevíráme naše loutkové obchody v Nerudovce. A ten velký jsme navíc zrenovovali. Přijďte za námi na návštěvu.
Dřevěný stojánekDřevěný stojánekDřevěný stojánekDřevěný stojánekDřevěný stojánek
ZOOM

Dřevěný stojánek

Chcete si vystavit své loutky v interiéru? Dřevěný stojánek přímo vyrobený pro zavěšení loutek je ideální řešení.


Množství
CZK 833 plus poštovné
Koupit
Bestseller *****

fotky jsou pouze orientační, barva oblečení a vlasů se může lišit

Přehled
  • Váha: 2.5 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Rod: Univerzální
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Dřevěný stojánekfoto: Dřevěný stojánekfoto: Dřevěný stojánekfoto: Dřevěný stojánekfoto: Dřevěný stojánek
Hodnocení
ShippingSkladem
Ask a question
5HodnoceníAsk a questionPin it

Dřevěný stojánek na loutky

Aby loutka vynikla, je hezké ji mít zavěšenou. Navíc se vám pak nestane, že se nitě zamotají. Ale jak na to? Pro naše dřevěné Superstars jsme vyvinuli stylový dřevěný stojan k jejich zavěšení. Na objednávku ale upravíme i na jinou velikost, stačí při objednávce napsat výšku od závěsu po paty loutky.

Když loutku zavěsíte na háček, očko nebo parapet, většinou nemáte tu správnou výšku, aby loutka stála nohama na zemi. Toto vám právě náš stojánek zajistí...

Při objednávce napište, pro jakou loutku je určen

Stojánek vždy upravujeme pro každou loutku na míru. Proto je důležité – Nezapomeňte, prosím, napsat detaily do poznámky k objednávce! Pokud se jedná o loutku koupnou u nás, napište která to je. Jestli ale stojánek pořizujete pro loutku po babičce nebo zakoupenou někde jinde, budeme od vás potřebovat více informací. Celkovou výšku loutky od vahadla až po paty. A protože vahadla na loutky můžou být různá, budeme rádi, když nám emailem pošlete jeho fotku. Nejde o kvalitu fotografie, ale o typ vahadla, tak se nemusíte bát a vyfoťte jej klidně telefonem. Bez tohoto upřesnění nevíme, jak vám stojánek upravit.

Protože každý stojánek je upravován na zakázku podle vaší objednávky, trvá odeslání objadnávky přibližně jeden týden. Pokud stojánek potřebujete rychleji, zavolejte nám, a pokud budeme na dílně stíhat, za menší příplatek můžeme úpravu urychlit.

 

Líbí se vám Dřevěný stojánek? Objednejte si jej ještě dnes.

Koupit

Související produkty

Superstars - ručně řezané loutky

 Superstars - ručně řezané loutky – zobrazit vše

Stejný character

Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(60) 100 CZK – 25800 CZKKlasické loutkyKlasické loutky(215) 100 CZK – 48000 CZKAnymátor - univerzální loutkaAnymátor - univerzální loutka(6) 100 CZK – 17900 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(12) 2780 CZK – 25800 CZK
Chcete cookies?
Ano prosím.