Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografieBing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografie
ZOOM

Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografie

Tato loutka byla vyrobena pro rodinu pana Crosbyho. Koho byste jako loutku chtěli mít doma vy?


Množství
CZK 58 000 plus poštovné
Koupit
PRODÁNO
Přehled
  • Velikost: 70 cm
  • Váha: 1 kg
  • Materiál: Jiné
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Rod: Muž
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografiefoto: Bing Crosby – vyřezávaná loutka podle fotografie
Hodnocení
Poslat dotaz

Precizně zpracovaná loutka podle fotografie

Precizně vyřezávaná loutka dle dobových fotografií zachycuje slavného herce a zpěváka na vrcholu sil. Pečlivě zachycené jemné rysy pana Crosbyho jako by dřevu vdechly život. Loutka působí velice autenticky.
Marionetta je vyrobena z lipového dřeva, ručně šitý kostým se může chlubit i takovými detaily jako je spona u pásku či funkční šle.

Napadlo vás, že byste si také přáli svou originální loutku?

Objednejte si loutku na zakázku klidně hned teď. Až nám dorazí peníze na účet, ozvěme se vám a domluvíme detaily. Budeme od vás potřebovat několik fotografií z různých úhlů. Fotografie oblečení mohou být klidně zvlášť, nebo si kostým můžete vymyslet čistě podle své fantazie.

Po dobu procesu výroby s vámi budeme v kontaktu, abychom si odsouhlasili dílčí kroky – podobu, kostým atp.

Pokud ještě váháte, přečtěte si článek o výrobě loutek na zakázku, nebo nám rovnou napište na lucie@marionettes.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Prohlédněte si i další loutky v kategorii.

Objednat můžete hned

Koupit

Loutka podle fotografie

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím