Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyFranta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyFranta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyFranta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyFranta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyFranta - perfektní dárek pro kamarády z hospody
Přiblížit
Obrázky
foto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyfoto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyfoto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyfoto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyfoto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospodyfoto: Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospody

Franta - perfektní dárek pro kamarády z hospody

Ostatní

Bez svého pivka a cigárka nedá ani ránu... To nemůže být nikdo jiný než Franta - opilá loutka.


Množství
CZK 2 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
skladem (1 ks)
Upozorňujeme, že každá loutka je originál a může se mírně lišit od obrázku.

Loutky v této kategorii reprezentují českou tradici ve výrobě loutek. Jde většinou a malosériově odlévané loutky, které jsou následně ručně dekorovány šitím a malbou.

Přehled
  • Velikost: 28 cm (11,0 palců)
  • Váha: 0,5 kg
  • Materiál: Pryskyřice
  • Výroba: Odlévané
  • Pohyblivost: Výstavní (nízká)
  • Rod: Muž
  • Postava: Ostatní
  • funkce 0

Parťák na pivko co nezkazí legraci

Franta je rozverný chlapík, který si rád s každým popovídá. Někdy je možná upovídaný až příliš. Všude byl a všechno zná... nepřipomíná vám to někoho ;) No ale nakonec je nejšťastnější, když si může rozepnout košili, hodit nohy na stůl, zapálit cigárko a teď už jenom pivko a Franta bude nadmíru spokojený. Tato loutka je velmi realistická a vtipná. Ve zkratce - typický český pijan..

Podrobnosti o loutce

Loutka je vyrobena v klasickém stylu v malé sérii. Kostra je vyrobena ze dřeva, hlava a ruce jsou odlity ze zdravotně nezávadné a nárazuvzdorné pryskyřice, nohy a boty jsou ručně vyřezávané a řezané, obličej je ručně malován. Má základní rozsah pohybu a je snadno ovladatelný, takže si s ním může snadno zahrát i úplný začátečník.

A další výhoda? Loutka je fakt odolná, jen tak něco se jí nestane a i když "přebere", pád na zem i z velké výšky ji neohrozí :)

Recenze Loutky.czHodnocení produktu (5)


Lisa Ventura McHugh 18. 2. 2020bbbbb

He was a gift for my other half and it was better looking in person than in the picture! The craftsmanship was beautiful I couldn’t take my eyes off of him. Boy was he a big hit!!

Luis Silva 25. 12. 2018bbbbb

Perfect, my wife just get crazy

Plo卡 茲 8. 12. 2017bbbb

Slow shipping has not come in yet BUT... from the pictures it looks good

WOKIA GINEVRA 18. 5. 2016bbbbb

Spedizione puntuale e disponibilità totale da parte del venditore. Grazie!

pa62566 27. 1. 2016bbb

Just ok, small had to cut cords all tangled.Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyMalí animáči (cca 34 cm)

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny