Vytištěné tělo ženyVytištěné tělo ženy
Přiblížit
Obrázky
foto: Vytištěné tělo ženyfoto: Vytištěné tělo ženy

Vytištěné tělo ženy

České Loutky

Přinášíme vám možnost vytvořit si unikátní loutku s použitím našeho profesionálního 3D tištěného ženského těla. Toto tělo, které je základem pro mnohé naše loutky, nyní nabízíme i vám. Využijte příležitosti a sestavte si loutku podle vlastních představ. Můžete přidat vlastní hlavu, nebo si vybrat z naší nabídky. Tělo loutky si sestavíte podle přiloženého návodu.


Množství
CZK 4 400Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Přehled
  • Velikost: 50 cm (19,7 palců)
  • Váha: 1,0 kg
  • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
  • Designér: České Loutky
  • Rod: Žena
  • funkce 0

3D tištěné tělo loutky – Přivedete svou vizi k životu

Objavte nový rozměr kreativity s naším 3D tištěným tělem ženské postavy. Toto profesionálně zpracované tělo, které sami používáme pro výrobu našich loutek, je nyní dostupné pro vaše vlastní projektování. Sestavte si loutku přesně podle svých představ a přidejte osobní dotek, ať už vlastní hlavou nebo jednou z naší nabídky. Naše těla jsou navržena tak, aby byla snadno sestavitelná a umožňovala vám přizpůsobit jakýkoliv aspekt postavy. Vytvořte si originální loutku, která bude nejen unikátní, ale i plně funkční díky našim detailně propracovaným a odolným komponentům.

Základy stavby (nejen) 3D tištěných loutekRecenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySkládačky & komponenty

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny