Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkuPrince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázku
Přiblížit
Obrázky
foto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázkufoto: Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázku

Prince - Legendární muzikant - Funky Marioneta na zakázku

České Loutky - cechovní dílna

Prince je stále jedním z nejlepších světových hudebníků všech dob. Byl nesmírně talentovaný a jeho styl byl jedinečný a revoluční! Podívejte se na naši klasickou verzi Prince z 80. let v podobě marionety vyrobené na zakázku.


Množství
CZK 32 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
na zakázku - doba výroby do 8 týdnů
Přehled
  • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
  • Váha: 2,0 kg
  • Materiál: Jiné
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designér: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Muž
  • Postava: Princ
  • funkce 3

Prince - Rogers Nelson - profesionální marioneta

Prince byl opravdu jedinečný. Jeho styl, osobnost, vystupování, neuvěřitelný styl hry na kytaru... Měl osobité kouzlo, kterému podlehlo několik generací a jeho odkaz je stále velmi živý.

Zakázka na výrobu loutky Prince v klasickém fialovém kabátě, který nosil v 80. letech v éře ''Purple Rain'', nás moc potěšila. Vyrobit tuto loutku byla skutečná radost. Prince je legenda na hudebním i módním poli a my se cítíme velmi poctěni, že jsme dostali možnost ho představit jako profesionální loutku. Tato loutka má pohyblivé oči a ústa.

Proces začíná vytvořením 3D modelu obličeje a doplňků. Jakmile máme 3D model schválený klientem, přecházíme k tisku všech částí marionety, montáži, kartáčování, stříkání, malování a oblékání. Je to náročný, ale vzrušující proces, o kterém klienty každý týden informujeme Celá loutka je ručně vyrobená a dá se s ní hrát na profesionální úrovni.

Loutku můžeme upravid dle vašich požadavků. Můžeme změnit účes, oblečení nebo doplňky. Stačí nám dát vědět, co si přejete!

Pro více informací kontaktujte Lucii na Lucie@marionettes.cz

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Loutka podle fotografie

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny