Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkuSestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutku
Přiblížit
Obrázky
foto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutkufoto: Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutku

Sestavte a ozdobte si vlastní mini dřevěnou loutku

České Loutky

Hledáte zábavný zážitek při návštěvě krásné Prahy? Tento workshop je skvělou volbou pro děti i dospělé. Sestavíte si vlastní marionetu z předem vyrobených dřevěných dílů a pak si ji namalujete a ozdobíte podle svého vkusu!


Množství
CZK 1 370Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 20
Na objednávku
Přehled
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designér: České Loutky
  • Postava: Ostatní
  • funkce 0

Vyrobte si mini dřevěnou marionetu - workshop

Během tohoto workshopu vás naučíme sestavit klasickou dřevěnou marionetu. Po sestavení loutky budete mít dostatek času na namalování nebo ozdobení svého vlastního výtvoru! Naučíte se ji také ovládat. 

Lekce trvá přibližně 2 hodiny. Je to opravdu zábavná a kreativní aktivita, kterou můžete podniknout při návštěvě naší krásné Prahy. Můžete se zúčastnit sami nebo vzít s sebou kamarády a děti. Během workshopu je k dispozici káva, čaj nebo malé občerstvení.

Cena je uvedena za 1 osobu. V případě jakýchkoli dotazů nebo v případě zájmu o rezervaci termínu kontaktujte Lucii na e-mailu Lucie@marionettes.cz nebo na telefonním čísle +420 607 512 380.

Budeme se na vás těšit!

Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyKurzy

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny