Scarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká LoutkaScarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka
ZOOM
Pictures
foto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutkafoto: Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka

Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka

České Loutky - cechovní dílna

Scarface je ostřílený ''záporák'' z filmu o Batmanovi. Naším cílem bylo vytvořit obdobnou břichomluveckou loutku na proti úrovni. A tady je! Prohlédněte naší první loutku tohoto typu.


Množství
CZK 59 000Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
Délka výroby se pohybuje kolem 6ti týdnů.
Přehled
  • Velikost: 100 cm (39,4 palců)
  • Váha: 3,0 kg
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: České Loutky - cechovní dílna
  • Rod: Muž
  • Character: Ostatní

Padouch Scarface - Břichomluvecká Loutka Podle Fotky

Záporné postavy jako loutky vyrábíme moc rádi! Mají silné charakteristické rysy, vzbuzují emoce a práce na takovéto loutce je jedna radost. 

Výroba loutky Scarface začíná u sestavení břichomluvecké mechaniky na míru. Loutka umí pohybovat očima všemi směry a otvírat a zavírat ústa. Mechanika je zakomponovaná uvnitř hlavy a ovládací tyč je umístěna v dutině na zádech, což umožňuje ovládaní loutky, když je usazená na klíně. 

Scarface je loutka na profesionální úrovni. Obličej i další části jsou ručně malované, oblek i klobouk ručně šité a vše je pečlivě zkompletováno až do finální podoby.

Pokud máte vlastní nápad na výrobu břichomluvecké loutky, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám vše vysvětlíme a uděláme návrh na míru.

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si Scarface - Profesionální Břichomluvecká Loutka mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!

8. 6. 2023bbbbb

Controls my puppet very well :)

chiara 8. 6. 2023bbbbbNačíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsySouvisející produkty

Performerské loutky

Stejný character

Skládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatNa zakázkuNa zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světě