Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmJosephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm
Přiblížit
Obrázky
foto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cmfoto: Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm

Josephine Baker - Portrétní loutka podle fotografie - 60 cm

České Loutky - cechovní dílna

Jedna z nejznámějších hvězd showbyznysu dvacátých a třicátých let - Josephine Baker k vám nyní přitančila jako loutka vyrobená na zakázku. Svou rozzářenou energii si získá každého diváka.


Množství
CZK 33 900Změnit měnu
Cena doručení do USA. Změnit zemi doručeníCZK 480
Na objednávku
Doba výroby se pohybuje do 5-6 týdnů.
Přehled
 • Velikost: 60 cm (23,6 palců)
 • Váha: 1,0 kg
 • Materiál: Jiné
 • Výroba: Jiné
 • Pohyblivost: Poloprofesionální (vysoké)
 • Designér: České Loutky - cechovní dílna
 • Rod: Žena
 • Postava: Tanečník/ce
 • funkce 1

Josephine Baker - Překrásná loutka odvážné tanečnice

Josephine Baker je Američanka, která ovšem svou kariéru naplnila v až milované Francii. Tato tanečnice a zpěvačka proslula svou nekonečnou energií, kterou sršela na podiu a odvahou, se kterou se zapojovala do politických akcí a záležitostí ohledně lidských práv.

Nyní k vám tato obdivuhodná dáma míří jako loutka vyrobená na zakázku. Loutka Josephine Baker je vyrobené pomocí 3D technologie a následně ručně zpracována, pečlivě namalována dle dobového make-upu a oblečena do ručně šitých šatů v její oblíbené zelenkavé barvě.

Josephine vás okouzlí svým typickým úsměvem, věrnou podobou a celkově originálním zpracováním.

Šaty na této loutce se mohou pokoždé lišit, záleží na dostupnosti materiálu. Je možná dohoda předem.

Detaily výroby

Pro výrobu takovéto loutky je potřeba několik fotek z určitých úhlů a popis oblečení. Jak se ideálně vyfotit? Podívejte se na stručný návod.

Loutka je vymodelována a vyrobena pomocí technologie 3D tisku, následně ručně opracována, sestavena, namalována a navázána na dřevěné vahadlo. Šaty jsou ručně šité.

K loutce obdržíte výukové video.

Způsob platby

Pro zahájení výroby je požadována minimální záloha 50% z finální ceny.

Velikost loutky a možné varianty

 • Loutku tohoto typu si můžete objednat jako variantu s pohyblivými ústy, popř. oči, nebo jako variantu ‚,basic’’ bez pohyblivých prvků.
 • Můžete si zvolit ze tří variant velikostí - S 60cm, M 80cm, L 100cm.
Recenze Loutky.cz


Stefano Santi 16. 8. 2023bbbbb

Thank you for all your advice and help! Guys at Czech Marionettes are really masters of what they do. I have visited them in their studio and got my Skeleton there. Will buy more professional stuff there.

Thomas Fuller 13. 7. 2023bbbbb

I was surprised by how easy and fun it is to operate. The controls and strings are straightforward, making it easy to create various dance movements. For its size, the puppet is very compact and can be comfortably carried in a small backpack. If you're looking for a simple yet entertaining and nice marionette, this marionette is a fantastic choice.

Aprille Ross 11. 6. 2023bbbbb

Absolutely beautiful!!

Objednaná loutka:Erunis - rudovlasá elfka
Sydney Ruggiero 11. 6. 2023bbbbb

Objednaná loutka:Princ Damian Loutka
9. 6. 2023bbbbb

If you enjoy Marionettes this is the site for you - your time and effort will be used wisely if you love creative puppets I recommend this site owner unconditionally and enthusiastically!Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutka podle fotografie

Stejný character

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějiny