LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmLeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cm
ZOOM

LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cm

LeBron James je bezpochyby největší hvězdou novodobého basketbalového pole. Hráč NBA působící v týmu Los Angeles Lakers, teď nově jako revoluční loutka s širokou škálou doplňků a schopností.


Množství
CZK 73 000 plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Velikost: 100 cm
  • Váha: 5 kg
  • Materiál: Jiné
  • Výroba: Jiné
  • Pohyblivost: Profesionální (nejvyšší)
  • Designer: Loutky.cz
  • Rod: Muž
  • Character: Ostatní
Pictures
foto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cmfoto: LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cm
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - Výroba loutky se pohybuje kolem 12ti týdnů
Poslat dotaz

Lebron James - King James - profesionální převlékací loutka se sportovními doplňky

LeBron James je osobnost, kterou netřeba detailně představovat. Tento profesionální americký basketbalový hráč je považován za jednoho z nejúspěšnější NBA hráčů poslední doby. Tato loutka je jeho perfektním odrazem a vyznačuje se atributy, které ji posouvají na ten nejvyšší level. Obličej i tělo jsou vymodelovány v 3D grafickém programu a každá část následně vytisknuta, ručně opracována a namalována. Nechybí ani typické tetování či vousy.

Loutka disponuje pohyblivými oči a ústy, což působí velmi realisticky. Součástí jsou i tři autentické dresy s logy a sportovní boty, které se dají na loutce měnit. Nesmíme opomenout basketbalový míč, se kterým dokáže driblovat. Celý tento mechanismus byl vyvinust speciálně pro tuto revoluční loutku. Za příležitost loutku vyvinout a vyrobit vděčíme Davovi, velkému fanouškovi Lebrona, který si jej u nás objednal.

Pojďme hrát!

Ať už jste fanoušek LeBrona Jamese či pouze loutkový nadšenec, s touto hvězdnou loutkou budete mít naprosto jedinečný zážitek, který jinde nenajdete. Převlékněte dresy, vyměňtu boty, zahrajte si basket... Zbytek je už na vás.

Jste sportovní fanoušek a rádi byste svoji vlastní loutku? Rádi ji pro vás vyrobíme!

Ať už jste fanoušek basketu, fotbalu, rugby či baseballu, nic pro nás není překážkou a naopak s nadšením přijeme novou sportovní výzvu. Vaše unikátní loutka na zakázku se širokou škálou doplňků se u nás může probudit k životu. Přesnou kalkulaci stanovíme na základě vašich požadavků.

Detaily výroby

Výroba loutky tohot typu je náročnější než výroba standartní portrétní loutky, díky čemuž se doba výroby pohybuje kolem 12ti týdnů. V případě zájmu o expresní výrobu nás kontaktujte a my vám rádi sdělíme časový rámec a cenu.

Každá naše vyrobená loutka je originál a může se mírně lišit. Většinou záleží na dostupnosti materiálů.

Nemáme vaši loutku skladem?
Nebojte se ji i tak objednat. Jako malou kompenzaci za čekání vám nabízíme následující 5% slevový kód, který použijte při objednávce:

CZMA-170D3B1E

Objednat můžete hned

Koupit

Přidejte si LeBron James - portrétní loutka basketbalového hráče NBA - 100 cm mezi oblíbené!

Přidat do Oblíbených
Recenze Loutky.cz


Yesenia 22. 11. 2021bbbbb

BEAUTIFUL MARRIONETTE THANK YOU SO MUCH GOOD DANCE I PLAY WITH MY KID IT IS GREAT

Rafael 21. 11. 2021bbbbb

Great Quality. Fast Shipping. A++++

Objednaná loutka:Loutka Mafián
Katharina 17. 11. 2021bbbbb

Superschönes Paar. Sieht einfach nur toll aus. Absolut empfehlenswert.

Viti Giampaolo 14. 11. 2021bbbb

conforme ma è in resina non in legno

Objednaná loutka:Loutka Čert


Načíst další


Zdroj recenzí: Loutky.cz, Google, EtsyLoutka podle fotografie

Stejný character

Klasické loutkyKlasické loutkyUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratelePerformerské loutkyPerformerské loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázku
Google nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím