Online obchod funguje bez omezení. Kamenné obchody máme do odvolání zavřené. Věříme, že situace se brzy zlepší a držíme nám všem palce. Děkujeme za podporu!
Pes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutkaPes astronaut dřevěná loutka
ZOOM

Pes astronaut dřevěná loutka

Tato úžasná ručně vyřezávaná loutka je opravdový unikát. Náš nový Pes astronaut vás vezme na vesmírný výlet kolem měsíce. Kdo by se nechtěl přidat.


Množství
CZK 21 600 plus poštovné
Koupit
Video
Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Váha: 1.5 kg
  • Materiál: Dřevo
  • Výroba: Ručně vyřezávané
  • Pohyblivost: Amaterské (střední)
  • Designer: Jakub Fiala
  • Rod: Zvíře
  • Character: Pes
Pictures
foto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutkafoto: Pes astronaut dřevěná loutka
Hodnocení

Dostupné:

Preorder - První pes astronaut je prodaný a na cestě do USA, o kousek blíž k Missu Canaveral. Další bude hotový a připravený na cestu začátkem prosince.
Poslat dotaz

Na měsíc a zase zpět

Už jste někdy pomysleli na vesmírné dobrodružství? Naše loutka Pes atronaut s vámi proletí ta nejzašší vesmírná zákoutí. Je na to skvěle vybaven! Ve svém batůžku si dokonce nosí zásoby jídla.

Od čenichu po ocas

Pes astronaut je loutka, která je precizně zpracovaná od hlavy až k patě... nebo máme spíš říct od čenichu po ocas? :-) Detailní řezba, ruční malba a spoustu detailů na skafandu tvoří naprosto fantastický celek, který si získá každého příznivce ručně vyřezávaných loutek.

První pes astronaut je prodaný a na cestě do USA, o kousek blíž k Missu Canaveral. Další bude hotový a připravený na cestu začátkem prosince.

Video 

Prohlédněte si i další loutky v kategorii :)

Přejete si Pes astronaut dřevěná loutka?

Koupit

Zoo Sapiens

 Zoo Sapiens – zobrazit vše

Stejný character

Nejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky(62) 149 CZK – 29800 CZKKlasické loutkyKlasické loutky(216) 149 CZK – 49000 CZKUmělecké loutky nejen pro sběrateleUmělecké loutky nejen pro sběratele(112) 3400 CZK – 96000 CZKPerformerské loutkyPerformerské loutky(13) 2780 CZK – 29800 CZK
Chcete cookies?
Ano prosím.