Máme otevřeno od pátku - prodejna Nerudova 51. Online obchod funguje bez omezení. Díky blížícím se Vánocům se mohou zásilky dle dopravců lehce zpozdit. Děkujeme za pochopení.

O Loutky.cz

Čekáme na vás přímo v samém Prahy, v Nerudovce na Malé straně, přímo naproti schodům z Pražského Hradu.

Obchod s loutkami, tradicí a duší

Loutky prodáváme, vyrábíme, milujeme a moc rádi je předvádíme :) V našem obchodě si můžete loutky vyzkoušet, něco se o nich dozvědět. Čekáme na vás v Nerudovce na Malé straně, naproti schodům z Pražského Hradu, tam je naše království loutek. A v něm bez vládce žijí lidé, co jsou loutkám oddaní.

 

Ručně vyráběné loutky, malé série i originály

Vyrábíme i prodáváme loutky na jaké si jen vzpomenete. Nabízíme všechny možné postavy, rozličné velikosti, materiály i kvalitu zpracování. Najdete u nás loutky za pár stovek i několik desítek tisíc. Vyberete si ať hledáte dárek pro děti nebo umělecký skvost...

 

Největší výběr mají Loutky.cz
V našem obchodě i e-shopu najdete obrovský výběr loutek, ať už z naší dílny v Nerudovce nebo od dalších českých loutkářů. Můžete si u nás i objednat loutku na zakázku nebo klidně výrobu loutky podle svého návrhu či fotografie.

 

Co v Loutky.cz najdete?

  • Zakázková výroba loutek
  • Výuka výroby a loutkovodění
  • Prodej loutek a komponent pro výrobu
  • Galerii uměleckých a historických loutek


Máme výrobní kapacity pro jedinečkou ruční výrobu. Naše loutky jsou pečlivě vyráběné, velice detailní a... překrásné :) Ne všechny loutky, co od nás vujdou, jsou originály, máme i maloseriovou výbu některých vážně vychytaných kousků :) Ale i tak, každá loutka, než se narodí, projde lidskýma rukama nespočetněkrát. Každý dílek, každý hřebíček, vlastně každá nitka. A netřeba mluvit o pečlivém ručním malování, kompletování, šití...

Pokud jste se právě zamilovali do loutek a chtěli byste je prodávat ve svém obchodě, dejte nám o sobě vědět, můžeme se domluvit na B2B nabídce pro prodejce.

Komletní kolekce našich loutek
Loutky na zakázku a umělecké loutky

  • Vyrábíme loutky na základě fotky člověka,
  • stejně jako na základě vašeho vlastního návrhu. Jak pro profesionálná loutkoherce,
  • tak i jen tak pro zábavu, navrhujeme nejlepší koncepty
  • a spolupracujeme s nejtalentovanějšími umělci ve svém oboru


Loutky z naší zakázkové produkce

Kontaktujte nás pro další informace

Custom marionettes

Marionette according to a photo

 

Loutky pro film

Umíme reagovat na požadavky na filmové a reklamní produkce. Dle zadání zvládneme připravit excelentní design koncept a dovést ho ke zdárnému cíli. No a samozřejmě umíme pracovat i podle návrhu někoho jiného, ješitnost stranou :) na výsledek práce to nemá. 

Loutkoherci

No a pokud je potřeba a klient to zaplatí, nenecháme si utéct příležitost cestovat a hrát s našimi výtvory v různých koutech světa. Jsou mezi námi profesionální loutkoherci jak pro film, tak i pro různé příležitosti. Jsme schopni cestovat po celém světě, abychom podpořili vaše nápady a naše řemeslo. Loutkářství je naše kulturní bohatství a národní památka, víme?

Byli jsme takhle už v Egyptě, Indii, Indonézii. Takže máme spoustu zajímavých zkušenností a příběhů...


Mrkněte na reference

Workshopy (kurzy)

Organizujeme workshopy pro ty z vás, které loutky baví natolik, že jim rádi věnují trochu času. Nebo se snad dokonce chcete stát loutkářem? Jestli ano, budem rádi, ale není podmínkou :) Vítáme s otevřenou náručí všechny nadšence. S námi se naučíte pracovat se dřevem, zjistíte, co je to dláto... naučíte se loutku vyřezat, vyvážit, navázat a hrát s ní. Fantazii se meze nekladou.

Máme rádi své útulné prostory v Nerudovce, ale když je třeba a domluvíme se, rádi zajedeme i k vám :)

Kontaktujte nás pro další informace

Workshop Marionettes.cz

 

Pamatujete si loutky z dětství?

Asi každý z nás chodil se školkou a školou na loutková představení. Jako maličcí jsme byli nadšení, že se něco děje :)) A ono se může dít dál... radost v dětských očích je úžasná věc, ale divili byste se, kolik dospělých se na loutku zatváří úplně stejně nadšeně a na chvilku se ponoří do bezstarostné zvědavosti.

I tohle je jeden z důvodů, proč loutky milujeme a kromě prodeje také pořádáme občasné vernisáže a krátká představení. V obchodě, na ulici, v parku... divadlo nemáme, takže vstupné vybíráme. Jen někdy pošleme klobouk, pokud ho nezapomeneme v loutkárně ;) Jestli jste zvědaví na akce, které pořádáme, napište nám mail, až se bude chystat příští, budete mezi prvními, kdo se to dozví.

 

Málá ochutnávka jak hrají Loutky.cz

 

 

Podlehnete kouzlu loutek?

Možná ne :) Pojďte to vyzkoušet do Nerudovky, rádi vás uvidíme!

Jak se dostat do Loutky.cz

 

 

Pin it
Chcete cookies?
Ano prosím.