Filtr

Cena


Dostupnost


gender


postava


Velikost


Váha


Materiál


Výroba

  • Ručně vyřezávané většinou z lipového dřeva
  • Nejčastěji z tvrzené sádry (tradiční technika), pryskyřice nebo polymeru

Pohyblivost

  • 9+ kloubů, jednoduché vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo
  • 9+ kloubů, plně funkční vahadlo, váhově balancovaná loutka

Když loutky tančí

V hlavní roli naše hvězda – Baby Bonnie!

Enrique, Violka a Petr Skácel | © 2020 Loutky.cz

V hlavní roli sice hraje loutka Bonníka, ale nikdy by tak krásně netančila, nebýt našeho Enriqua! Za prvé je skvělý loutkoherec, ale navíc ještě - bez něj by tu nebyl ani jeden Bonník. Každý z nich mu totiž projde rukama, protože je i vyrábí. A pak naváže tak úžasně, že dokáží všechny kousky, které vidíte na videu :)

Violka má na svědomí video jako takové. Dva dny s námi natáčela, zvedala nám náladu a povzbuzovala nás. A pak všechny záběry sestříhala do podoby, se kterou jsme všichni spokojeni.

A Petr? Ten je duší každého nového projektu. A tady se ukázal i jako režisér a odehrál skoro všechny vedlejší role :)

 

Na loutkovém videu se podíleli: Enrique, Violka a Petr Skácel

Taneční loutkové číslo

Při výběru loutky hraje roli i její pohyblivost a co vše se s ní dá dokázat. A protože fungujeme z velké části online, video je perfektní způsob, jak vám můžeme rozsah pohybu loutek ukázat. Některá můžete vidět přímo v detailu loutky, jiná se objevují pouze na našem Facebooku.

Protože kostlivec Bonník je navržen jako taneční loutka, natočili jsme s ním a dalšími kostlivci videoklip. Benjamínek mezi kostlivci je jeho hlavní hvězda, ale krásní a skvěle pohybliví jsou, jak vidíte, i ostatní.

 

Kde jsme loutky natáčeli?

Byla by škoda nevyužít, že naše dílna a obchod jsou v nádherné lokalitě v centru Prahy. Tajuplný gotický sklep, interiéry staropražských domů i krásný výhled na Pražské panorama z pod oken Pražského Hradu!

Část záběrů je pořízena v naší dílně v Nerudovce, kde se Bonníci i vyrábějí. Jiné ukazují naši prodejnu ve vedlejším domě. To jsou ty, kde hraje loutek více :) Nádherné romantické sklepní scény jsou natáčeny v gotickém sklepě ze 13. století, Nerudova 45, kam jsme se dostali díky spřátelenému obchodu Curiomat. No a protože z oken koukáme přímo na Pražský hrad, odkud je úžasný váhled na Prahu, neodolali jsme :)

Mrkněte na naše hvězdy :)


zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu filtruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

LoutkyLoutkyObrovský výběr loutek, které budete milovatSkládačky & komponentySkládačky & komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionetyLoutky pro 3D tiskLoutky pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyKurzyKurzySlevySlevyNejoblíbenější loutkyNejoblíbenější loutky