Filtr

Cena


gender


character


Velikost


Pohyblivost


UKONČENO: Soutěž a vyhraj loutku pod stromeček!

UKONČENO: Soutěž a vyhraj loutku pod stromeček!

Chcete vyhrát loutku? Přidejte se do naší soutěže a jedna z naší veselé trojky může být vaše :) A jak na to?

1. Přihlaste se nebo zaregistrujte

2. Přidejte si alespoň tři loutky mezi své Oblíbené

3. Počkejte na losování (5. 12.) a e-mail s výsledkem :)


Podrobnější pravidla:

> Zobrazit podrobnosti

Níže vidíte loutky, které můžete vyhrát. Je to náš oblíbený kostlivec Baby Bonnie, veselý klaun a Pinocchio. Když vyhrajete, vyberete si ze soutěžních tu loutku, která je vám nejmilejší, a my vám ji zašleme. Podmínkou je, že na konci soutěže budete mít mezi svými Oblíbenými alespoň tři loutky. O výhře se dozvíte z emailu.

A bonus pro další tři vylosované :)

Na další vylosované bude čekat malé překvapení. Proto prohlížejte loutky u nás na webu a kliknutím na srdíčko si je přidejte do svého výběru. 

TIP! Jak snadno přidat loutku do Oblíbených?

Určitě jste si na stránce detailu loutky všimli odkazu se srdíčkem a textem PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH. To je jen jedna z možností. Přidávat můžete snadno i kliknutím na srdíčko v levém dolním rohu fotografie loutky přímo na hlavní stránce nebo v kategoriích. Srdíčko se vám ukáže po najetí myší nad fotku loutky. 


Zavřít

zrušit filtrNásledující loutky odpovídají vašemu výběruŽádné loutky neodpovídají vašemu výběruUpřesnit filtr

Zábavné kolekceZábavné kolekceCenově dostupné, zábavné a kvalitní marionety, které budete milovatVyřezávané a umělecké dřevěné loutkyVyřezávané a umělecké dřevěné loutkyNeuvěřitelné loutky s neuvěřitelnou hodnotouPerformerské loutkyPerformerské loutkyPlně ovladatelné loutkyLoutky na zakázkuLoutky na zakázkuLoutky vyrobené na základě vašeho nápadu nebo fotografieSkládačky a komponentySkládačky a komponentyPro tvůrce. Vše, co potřebujete k vytvoření marionety3D modely loutek pro 3D tisk3D modely loutek pro 3D tiskNejvětší databáze 3D modelů loutek na světěStarožitné loutky na podporu PUPStarožitné loutky na podporu PUPNeopakovatelné umění, které tvořilo naše dějinyDárkové certifikáty - VoucheryDárkové certifikáty - Vouchery